آخرین خبرها
تاریخ ارسال خبر: ۱۵ مهر ۱۳۹۰ کد خبر: ۲۴۹۱۱۱۲۳

‘فرزاد زیویار’ روز جمعه گفت:این آزمون با مساعدت و مجوز صادرشده از سوی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی ریاست جمهوری برگزار شد.وی اظهارداشت:در این آزمون ۲۳۴ نفر از داوطلبان انتقال از شهر تهران و متقاضیان انتقال به شهرستانهای کمتر توسعه یافته فریدن فریدونشهر چادگان خوروبیابانک سمیرم و دهاقان شرکت کردند. زیویار به بازدید استاندار اصفهان از نحوه برگزاری این آزمون اشاره و تصریح کرد: ایجاد امنیت شغلی برای کارکنان دستگاه های اجرایی استان یکی از مهمترین اهداف برگزاری این آزمون بود.وی تامین نیروی انسانی متخصص برای اشتغال در دستگاه های اجرایی را یکی دیگر از اهداف برگزاری این آزمون عنوان و خاطر نشان کرد: استان اصفهان به عنوان اولین استان برگزار کننده تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان قراردادی به پیمانی جهت انتقال از مراکز استان به شهرستانها می باشد.زیویار گفت: جواب نهایی این آزمون بزودی از طریق رسانه ها اعلام می شود.این آزمون در دبیرستان دخترانه شیخ فضل الله نوری برگزار شد. ۷۱۳۷/۱۰۴۲ / اصفهان

کارجوی گرامی؛ سایت اصفهان ۲۴ بصورت روزانه، آخرین اخبار و آگهی‌های استخدامی در استان اصفهان را منعکس می‌نماید. شما میتوانید برای دسترسی آسان به اخبار این بخش، اینجا کلیک کنید و یا از منوی سایت، بر روی گزینه‌ی "استخدام در اصفهان" کلیک نمایید.

کارفرمای گرامی؛ از شما تقاضا می‌شود که اطلاعیه جذب نیروی خود را، جهت انتشار رایگان در سایت اصفهان ۲۴، به آدرس ایمیل job@isfahan24.com ارسال فرمائید.

  ۶ آذر ۱۳۹۰
  مرتضی:
  ۲۹ بهمن ۱۳۹۰
  محمود:
  ۳ تیر ۱۳۹۱
  مریم:

نام:

ایمیل:

نظر شما:


Captcha Captcha Reload

کد امنیتی را در فیلد بالا وارد کنید